0 (232) 441 6006 0 (507) 018 0012 Muhasebe / Aidat
0 (507) 089 1980 0 (554) 345 0737 Teknik Destek
info@ipsay.com.tr Bize Yazın

Blog

İPSAY İnternet Sitesinin Kullanımı Hakkında Bilgilendirme
13.07.2018
Duyuru

Cep telefonu ve tablet uyumlu internet sitemizden borç ve ödemeleriz ile diğer dokümanları takip edebilmeniz için yapmanız gereken işlemler aşağıda açıklanmıştır;

  1. Tüm sitelerin/apartmanların banka hesap bilgileri, ana sayfada sol tarafta parolasız olarak ve sitelerin/apartmanların alfabetik sırasına göre yayınlanmaktadır.
  2. Site/Apartman sakinlerinin bir önceki ay yaptıkları ödemeler ile yeni ayda yapmaları gereken ödemeleri gösteren ve "ÖDEME BORÇ ÇİZELGESİ" olarak adlandırılan çizelge her ay başında duyuru panosuna asılmaktadır.

Site/apartman sakinleri; kendi hesap hareketlerini, banka hesap bilgilerini, yapılacak duyuruları ve diğer dokümanları, internet sitemizden takip edebilirler. Bu nedenle hesap hareketlerinin, banka hesap bilgilerinin vb. dokümanların, telefon veya mail ile istenmemesi ve aşağıda açıklanan "Üye Girişi" sayfasının etkin olarak kullanılması rica olunur.  

  1. İnternet sitesinde sol üstteki "Üye Girişi" sayfasındaki ekrana yazılacak "Kullanıcı adı ve parola" her daire için farklıdır.
  2. Kullanıcı adı ve parola İPSAY sisteminde kayıtlı tüm telefonlara bir kereye özgü mesajla gönderilir. Kullanıcılar sisteme girdikten sonra parolalarını değiştirebilirler. Parolasını unutanlar, "Üye Girişi" sayfasından "Parolamı Unuttum" linkine tıklayarak cep telefonlarına gönderilecek mesajla yeni parola alabilirler, ancak mesaj sayısı güvenlik nedeniyle sisteme her başarılı iki giriş arasında üç mesaj ile sınırlandırılmıştır. İPSAY'da kayıtlı olmayan bir telefon için, 232 441 60 06 no'lu telefon aranarak cep telefonunun sisteme kaydettirilmesinden sonra "Parolamı unuttum" menüsü kullanılabilir.
  3. "Üye Girişi" bölümüne girdikten sonra, "Menü"yü takip ederek hesap hareketlerinizi inceleyebilirsiniz (Ev sahipleri kiracılarının hesap hareketlerini görebilecektir). Bu bölümde; "AYLIK TAHAKKUK"lar mavi renkle, "YAPILAN ÖDEMELER" yeşil renkle, "GECİKME TAZMİNATI ve İCRA İŞLEMİ" kırmızı renkle gösterilmiştir. Ekranı dikey kaydırarak aylara göre işlemleri, yatay kaydırarak, tarihlere göre rakamları ve son bakiyeyi görebilirsiniz.